Haberler

Haberler


İnsana ve teknolojiye verdiğimiz önemle tüm araştırmalarımızı, planlamalarımızı ve işlerimizi sizlerle paylaşmaya özen gösteriyoruz. Simkan'daki son gelişmeleri buradan ve sosyal medyadan takip edebilir ve bizimle iletişiminizi sürdürebilirsiniz.

Simkan Otomotiv A.Ş. 24 Saat Projesinin İkinci Büyük Adımını Attı

2016 yılı başında önemli bir yatırımla İstanbul'da bulunan ana deposunu yeni depolama alanına taşıyan Simkan Otomotiv A.Ş. modern alt yapısı ile depolama kapasitesini %100 artırmıştı, Türkiye'nin her noktasına 24 saatte ürün teslimi mottosu ile yatırımlarına hız veren firma Ankara'ya ikinci büyük yatırımını yaparak Şaşmaz Sanayi Sitesinde yeni bir lojistik merkez oluşturdu. Ürün çeşitliliği sayısını ve hizmet kalitesini geliştirmeyi amaçlayan şirket yıl sonuna kadar ülkenin her yerine aynı standart ve kalitede hizmet vermeyi planlıyor.

Haber linki için tıklayınız.


Temot International Üyesi

OEM'de 80 Ülkeye Hizmet Veren Temot Tedarik Ağı Sayesinde, Tatcom Her Zaman Türkiye'de Zirvede Olacaktır.

Tatcom, 54 değişik ülkede faaliyet gösteren Temot International'ın hissedarıdır. Binek otomobiller, hafif ticari araçlar ve ağır araçlar için yedek parça hizmetleri sunan Temot International, dünyanın en büyük satınalma topluluklarından biridir. Tatcom Türkiye, merkezi satınalma topluluğunu yöneterek, iş ortakları için özelleştirilmiş satınalma gücü ile lojistik, pazarlama ve satış desteği sunmaktadır. Tatcom, satınalma gücünü artırmakta ve iş ortaklarının pazarda etkin satış operasyonları yürütmesine olanak tanıyan rekabetçi fiyat avantajları yaratmaktadır ve aynı zamanda sürdürülebilirliği, piyasanın lideri olarak devam ettirmeyi hedeflemektedir. Hizmet ağı ise iş ortaklarının dağıtım gücü sayesinde günden güne genişlemektedir.

Temot International