Haberler

Haberler


İnsana ve teknolojiye verdiğimiz önemle tüm araştırmalarımızı, planlamalarımızı ve işlerimizi sizlerle paylaşmaya özen gösteriyoruz. Simkan'daki son gelişmeleri buradan ve sosyal medyadan takip edebilir ve bizimle iletişiminizi sürdürebilirsiniz.

B2B Altyapımız Tecdoc ile Daha Güçlü

Otomotiv pazarında yedek parça hizmet sektöründe, parça belirleme ana bir konudur. Doğru tespit edilmiş, güncel bilgilerle donatılmış bir sistem, başarının anahtarı olarak nitelendirilir. Bu bağlamda TECDOC, otomobil üreticilerinden topladığı ilgili verileri standartlaştırarak yedek parça sektörüne hizmet etmektedir. Avrupa'da üreticilerden veya ürün gruplarından bağımsız olarak araç belirlemek için lider bir sistem kabul edilmiştir. 560'ın üzerinde markalı lider üreticilerden yedek parça bilgileri ile TECDOC tarafından sağlanan araç tanımlarını birleştirmektedir.


Temot International Üyesi

OEM'de 80 Ülkeye Hizmet Veren Temot Tedarik Ağı Sayesinde, Tatcom Her Zaman Türkiye'de Zirvede Olacaktır.

Tatcom, 54 değişik ülkede faaliyet gösteren Temot International'ın hissedarıdır. Binek otomobiller, hafif ticari araçlar ve ağır araçlar için yedek parça hizmetleri sunan Temot International, dünyanın en büyük satınalma topluluklarından biridir. Tatcom Türkiye, merkezi satınalma topluluğunu yöneterek, iş ortakları için özelleştirilmiş satınalma gücü ile lojistik, pazarlama ve satış desteği sunmaktadır. Tatcom, satınalma gücünü artırmakta ve iş ortaklarının pazarda etkin satış operasyonları yürütmesine olanak tanıyan rekabetçi fiyat avantajları yaratmaktadır ve aynı zamanda sürdürülebilirliği, piyasanın lideri olarak devam ettirmeyi hedeflemektedir. Hizmet ağı ise iş ortaklarının dağıtım gücü sayesinde günden güne genişlemektedir.

Temot International