Haberler

Haberler


İnsana ve teknolojiye verdiğimiz önemle tüm araştırmalarımızı, planlamalarımızı ve işlerimizi sizlerle paylaşmaya özen gösteriyoruz. Simkan'daki son gelişmeleri buradan ve sosyal medyadan takip edebilir ve bizimle iletişiminizi sürdürebilirsiniz.

Firmamız Anonim Şirket Olmuştur

Değerli İşortağımız,

Firmamız 17.11.2014 tarihi itibariyle tür değişikliğine giderek, hukuki niteliği Limited Şirketten Anonim Şirkete dönüşmüştür.

Tür değişikliğine bağlı olarak firmamızın yeni bilgileri aşağıdaki gibidir;

Firma Unvanı: Simkan Otomotiv Sanayi ve Ticaret A.Ş.
Vergi Dairesi: Yakacık
Vergi No: 770 042 2456
Ticaret Sicil No: 552279
Adres: Cumhuriyet Mah. Kartal Cad. Plaza Simkan, No: 95 Yakacık / TR-34876 Kartal, İstanbul - Türkiye


Temot International Üyesi

OEM'de 80 Ülkeye Hizmet Veren Temot Tedarik Ağı Sayesinde, Tatcom Her Zaman Türkiye'de Zirvede Olacaktır.

Tatcom, 54 değişik ülkede faaliyet gösteren Temot International'ın hissedarıdır. Binek otomobiller, hafif ticari araçlar ve ağır araçlar için yedek parça hizmetleri sunan Temot International, dünyanın en büyük satınalma topluluklarından biridir. Tatcom Türkiye, merkezi satınalma topluluğunu yöneterek, iş ortakları için özelleştirilmiş satınalma gücü ile lojistik, pazarlama ve satış desteği sunmaktadır. Tatcom, satınalma gücünü artırmakta ve iş ortaklarının pazarda etkin satış operasyonları yürütmesine olanak tanıyan rekabetçi fiyat avantajları yaratmaktadır ve aynı zamanda sürdürülebilirliği, piyasanın lideri olarak devam ettirmeyi hedeflemektedir. Hizmet ağı ise iş ortaklarının dağıtım gücü sayesinde günden güne genişlemektedir.

Temot International