Haberler

Haberler


İnsana ve teknolojiye verdiğimiz önemle tüm araştırmalarımızı, planlamalarımızı ve işlerimizi sizlerle paylaşmaya özen gösteriyoruz. Simkan'daki son gelişmeleri buradan ve sosyal medyadan takip edebilir ve bizimle iletişiminizi sürdürebilirsiniz.

SİMKAN, KOLBENSCHMIDT Yetkili Satıcısı Oldu

Simkan; motor yatakları, silindir gömlekleri, pistonlar, piston segman setleri ürün gruplarında önemli bir yere sahip olan Alman menşeili KOLBENSCHMIDT markasının yetkili satıcısı olma hakkını elde etmiştir.

KOLBENSCHMIDT hakkında daha detaylı bilgi için http://www.ms-motor-service.com.tr adresini ziyaret edebilirsiniz.


SİMKAN OTOMOTİV – GROUP AUTO İş Ortaklığı

Simkan Otomotiv 1 Eylül 2013 tarihi itibariyle Avrupa'nın önde gelen uluslararası otomotiv yedek parça satın alma grubu olan Group Auto International'ın Türkiye'deki üyesi olan Group Auto Türkiye A.Ş. ile iş ortaklığına imza attı.

Group Auto International: 44 ülkede 29 grup ile faaliyet gösteren toplam 1269 distribütör ve 2784 satış noktası ile Avrupa ve Güney Amerika'nın önde gelen otomotiv yedek parça satın alma grubudur.

Group Auto International hakkında daha detaylı bilgi almak için http://www.groupautointernational.com adresini ziyaret edebilirsiniz.


Temot International Üyesi

OEM'de 80 Ülkeye Hizmet Veren Temot Tedarik Ağı Sayesinde, Tatcom Her Zaman Türkiye'de Zirvede Olacaktır.

Tatcom, 54 değişik ülkede faaliyet gösteren Temot International'ın hissedarıdır. Binek otomobiller, hafif ticari araçlar ve ağır araçlar için yedek parça hizmetleri sunan Temot International, dünyanın en büyük satınalma topluluklarından biridir. Tatcom Türkiye, merkezi satınalma topluluğunu yöneterek, iş ortakları için özelleştirilmiş satınalma gücü ile lojistik, pazarlama ve satış desteği sunmaktadır. Tatcom, satınalma gücünü artırmakta ve iş ortaklarının pazarda etkin satış operasyonları yürütmesine olanak tanıyan rekabetçi fiyat avantajları yaratmaktadır ve aynı zamanda sürdürülebilirliği, piyasanın lideri olarak devam ettirmeyi hedeflemektedir. Hizmet ağı ise iş ortaklarının dağıtım gücü sayesinde günden güne genişlemektedir.

Temot International