Haberler

Haberler


İnsana ve teknolojiye verdiğimiz önemle tüm araştırmalarımızı, planlamalarımızı ve işlerimizi sizlerle paylaşmaya özen gösteriyoruz. Simkan'daki son gelişmeleri buradan ve sosyal medyadan takip edebilir ve bizimle iletişiminizi sürdürebilirsiniz.

MANN-FILTER Kullanıyorum Çünkü...

25 Mart'tan itibaren, MANN-FILTER son kullanıcılarına, servis ve ustalara yönelik bir yarışma başlatmıştır.

Katılımcıların "MANN-FILTER kullanıyorum çünkü;" cümlesini en etkili, en yaratıcı şekilde tamamlamalarını beklemekteyiz.

Yarışmaya posta/SMS/internet yolu ile katılınabilinir.

En iyi üç ifadeye yarışma sonunda ödüller verilecektir, son katılım tarihi 15 Mayıs'tır.

Yarışmanın tüm ayrıntılarına http://www.mannfiltersanayilerde.com adresinden ulaşabilir, siteden de yarışmaya katılabilirsiniz.


Temot International Üyesi

OEM'de 80 Ülkeye Hizmet Veren Temot Tedarik Ağı Sayesinde, Tatcom Her Zaman Türkiye'de Zirvede Olacaktır.

Tatcom, 54 değişik ülkede faaliyet gösteren Temot International'ın hissedarıdır. Binek otomobiller, hafif ticari araçlar ve ağır araçlar için yedek parça hizmetleri sunan Temot International, dünyanın en büyük satınalma topluluklarından biridir. Tatcom Türkiye, merkezi satınalma topluluğunu yöneterek, iş ortakları için özelleştirilmiş satınalma gücü ile lojistik, pazarlama ve satış desteği sunmaktadır. Tatcom, satınalma gücünü artırmakta ve iş ortaklarının pazarda etkin satış operasyonları yürütmesine olanak tanıyan rekabetçi fiyat avantajları yaratmaktadır ve aynı zamanda sürdürülebilirliği, piyasanın lideri olarak devam ettirmeyi hedeflemektedir. Hizmet ağı ise iş ortaklarının dağıtım gücü sayesinde günden güne genişlemektedir.

Temot International