Haberler

Haberler


İnsana ve teknolojiye verdiğimiz önemle tüm araştırmalarımızı, planlamalarımızı ve işlerimizi sizlerle paylaşmaya özen gösteriyoruz. Simkan'daki son gelişmeleri buradan ve sosyal medyadan takip edebilir ve bizimle iletişiminizi sürdürebilirsiniz.

Adresimiz Değişti

18.03.2013 Pazartesi günü itibariyle faaliyetlerimize yeni merkez binamızda devam ediyor olacağız, yeni iletişim bilgilerimiz aşağıda belirtildiği gibidir;

Simkan Otomotiv San.ve Tic. Ltd. Şti.
Cumhuriyet Mah. Kartal Cad.
Plaza Simkan, No: 95
Yakacık / TR-34876 Kartal, İstanbul – Türkiye
Tel: 0850 200 4500 (Türkiye'nin her yerinden alan kodu çevirmeden)
Faks: 0850 200 4599 (Türkiye'nin her yerinden alan kodu çevirmeden)


Temot International Üyesi

OEM'de 80 Ülkeye Hizmet Veren Temot Tedarik Ağı Sayesinde, Tatcom Her Zaman Türkiye'de Zirvede Olacaktır.

Tatcom, 54 değişik ülkede faaliyet gösteren Temot International'ın hissedarıdır. Binek otomobiller, hafif ticari araçlar ve ağır araçlar için yedek parça hizmetleri sunan Temot International, dünyanın en büyük satınalma topluluklarından biridir. Tatcom Türkiye, merkezi satınalma topluluğunu yöneterek, iş ortakları için özelleştirilmiş satınalma gücü ile lojistik, pazarlama ve satış desteği sunmaktadır. Tatcom, satınalma gücünü artırmakta ve iş ortaklarının pazarda etkin satış operasyonları yürütmesine olanak tanıyan rekabetçi fiyat avantajları yaratmaktadır ve aynı zamanda sürdürülebilirliği, piyasanın lideri olarak devam ettirmeyi hedeflemektedir. Hizmet ağı ise iş ortaklarının dağıtım gücü sayesinde günden güne genişlemektedir.

Temot International