Haberler

Haberler


İnsana ve teknolojiye verdiğimiz önemle tüm araştırmalarımızı, planlamalarımızı ve işlerimizi sizlerle paylaşmaya özen gösteriyoruz. Simkan'daki son gelişmeleri buradan ve sosyal medyadan takip edebilir ve bizimle iletişiminizi sürdürebilirsiniz.

Lojistik, Dağıtım ve Depolama Hizmetlerimiz Hakkında

Firmamız ile "Barsan Lojistik" arasında yapılan anlaşma ile 02.01.2014 tarihinden itibaren İstanbul Merkezimizden yürütülmekte olan "Lojistik, Depolama ve Dağıtım" hizmetlerimiz, Barsan Lojistik tarafından sağlanacaktır.

"28 Aralık Cumartesi ile 01 Ocak Çarşamba" günleri arasında sevkiyat yapılmayacak olup "02 Ocak Perşembe" günü itibariyle tüm depolama ve dağıtım operasyonumuz "Barsan" depodan gerçekleşecektir.

Firmamızın diğer tüm operasyonel faaliyetleri Kartal merkez ofisimizden devam edecektir. Barsan Lojistik Adres ve iletişim bilgileri aşağıdaki gibidir;

Merkez Mah. Mehmet Akif Ersoy Cad. Balaban Sok. No:4 TR-34956 Orhanlı, Tuzla/Istanbul

Tedarikçilerimizden gelen tüm mal kabul işlemleri ve kargo iadeleri "Barsan" depodan yapılacak olup, Kartal Merkez ofisimize gelen gönderiler kabul edilmeyecektir.

Depolama ve dağıtım bölümüne ait telefon numaramız aynen geçerli olup, Türkiye'nin her yerinden alan kodu Çevirmeden 0850 200 45 00'dan ulaşabilirsiniz.

Kargo gönderileri "Yurt İçi Kargo Orhanlı Şube Barsan Depo" olarak yapılacaktır.

Taşınma süreci içinde olası yaşanabilecek operasyonel aksaklıklar konusunda hassasiyetiniz ve anlayışınız için teşekkür ederiz.

Saygılarımızla,
Simkan Otomotiv


Temot International Üyesi

OEM'de 80 Ülkeye Hizmet Veren Temot Tedarik Ağı Sayesinde, Tatcom Her Zaman Türkiye'de Zirvede Olacaktır.

Tatcom, 54 değişik ülkede faaliyet gösteren Temot International'ın hissedarıdır. Binek otomobiller, hafif ticari araçlar ve ağır araçlar için yedek parça hizmetleri sunan Temot International, dünyanın en büyük satınalma topluluklarından biridir. Tatcom Türkiye, merkezi satınalma topluluğunu yöneterek, iş ortakları için özelleştirilmiş satınalma gücü ile lojistik, pazarlama ve satış desteği sunmaktadır. Tatcom, satınalma gücünü artırmakta ve iş ortaklarının pazarda etkin satış operasyonları yürütmesine olanak tanıyan rekabetçi fiyat avantajları yaratmaktadır ve aynı zamanda sürdürülebilirliği, piyasanın lideri olarak devam ettirmeyi hedeflemektedir. Hizmet ağı ise iş ortaklarının dağıtım gücü sayesinde günden güne genişlemektedir.

Temot International