Haberler

Haberler


İnsana ve teknolojiye verdiğimiz önemle tüm araştırmalarımızı, planlamalarımızı ve işlerimizi sizlerle paylaşmaya özen gösteriyoruz. Simkan'daki son gelişmeleri buradan ve sosyal medyadan takip edebilir ve bizimle iletişiminizi sürdürebilirsiniz.

MANN-FILTER ile "Sanayilerde" İşbirliğimiz

MANN-FILTER'ın düzenlediği ve firmamızın da katılım gösterdiği "MANN-FILTER Sanayilerde" etkinlikleri İstanbul Bostancı Oto Sanayi, İkitelli Sanayi, Maslak Sanayi, İzmir 3-6 Sanayi, Antalya ve Konya Sanayilerinde gerçekleştirilmiş olup, detaylı bilgilerin yer aldığı web sitesi hizmetinize girmiştir.

Web sitesini ziyaret ederek, etkinlikler hakkında detaylı bilgiye ulaşabilirsiniz.

http://www.mannfiltersanayilerde.com


SİMKAN, OPTIMAL Yetkili Satıcısı Oldu

Amortisör, fren, rulman, ön düzen ve kauçuk aksam ürün gruplarında önemli bir yere sahip olan Alman menşeili OPTIMAL markasının Türkiye'deki yeni yapılanmasına paralel olarak Simkan Otomotiv markanın tüm Türkiye genelinde satış ve pazarlama hakkını elde etti.

OPTIMAL hakkında daha detaylı bilgi için, http://www.optimal-turkey.com adresini ziyaret edebilirsiniz.


Temot International Üyesi

OEM'de 80 Ülkeye Hizmet Veren Temot Tedarik Ağı Sayesinde, Tatcom Her Zaman Türkiye'de Zirvede Olacaktır.

Tatcom, 54 değişik ülkede faaliyet gösteren Temot International'ın hissedarıdır. Binek otomobiller, hafif ticari araçlar ve ağır araçlar için yedek parça hizmetleri sunan Temot International, dünyanın en büyük satınalma topluluklarından biridir. Tatcom Türkiye, merkezi satınalma topluluğunu yöneterek, iş ortakları için özelleştirilmiş satınalma gücü ile lojistik, pazarlama ve satış desteği sunmaktadır. Tatcom, satınalma gücünü artırmakta ve iş ortaklarının pazarda etkin satış operasyonları yürütmesine olanak tanıyan rekabetçi fiyat avantajları yaratmaktadır ve aynı zamanda sürdürülebilirliği, piyasanın lideri olarak devam ettirmeyi hedeflemektedir. Hizmet ağı ise iş ortaklarının dağıtım gücü sayesinde günden güne genişlemektedir.

Temot International