Haberler

Haberler


İnsana ve teknolojiye verdiğimiz önemle tüm araştırmalarımızı, planlamalarımızı ve işlerimizi sizlerle paylaşmaya özen gösteriyoruz. Simkan'daki son gelişmeleri buradan ve sosyal medyadan takip edebilir ve bizimle iletişiminizi sürdürebilirsiniz.

Yeni Web Sitemiz Yayında

Siz müşterilerimizin beklentilerini aşan hizmet sunabilmek için firmamız bünyesinde tasarım ve yazılım ekibi kurarak; sizlerden gelen görüşleri hızlı bir şekilde değerlendirip, sizlerin ihtiyaçlarını karşılayabilmek adına yeni web sayfamızı hizmetinize sunmuş bulunmaktayız.

Yeni web sayfamız üzerinden firmamız hakkında geniş çaplı ve en güncel bilgilere kolayca ulaşabilirsiniz. Yeni sitemiz ile ilgili her türlü arzu, istek ve önerilerinizi iletişim kısmındaki İletişim Formu'ndan bize ulaştırabilirsiniz. Bu kısımdan ileteceğiniz tüm görüşleriniz yazılım ekibimiz tarafından titizlikle değerlendirilecektir.

Sitemizde ekibimize katılmak isteyenler için, ihtiyaç duyulan iş pozisyonları ile ilgili bilgilere de ulaşabilirsiniz.


Temot International Üyesi

OEM'de 80 Ülkeye Hizmet Veren Temot Tedarik Ağı Sayesinde, Tatcom Her Zaman Türkiye'de Zirvede Olacaktır.

Tatcom, 54 değişik ülkede faaliyet gösteren Temot International'ın hissedarıdır. Binek otomobiller, hafif ticari araçlar ve ağır araçlar için yedek parça hizmetleri sunan Temot International, dünyanın en büyük satınalma topluluklarından biridir. Tatcom Türkiye, merkezi satınalma topluluğunu yöneterek, iş ortakları için özelleştirilmiş satınalma gücü ile lojistik, pazarlama ve satış desteği sunmaktadır. Tatcom, satınalma gücünü artırmakta ve iş ortaklarının pazarda etkin satış operasyonları yürütmesine olanak tanıyan rekabetçi fiyat avantajları yaratmaktadır ve aynı zamanda sürdürülebilirliği, piyasanın lideri olarak devam ettirmeyi hedeflemektedir. Hizmet ağı ise iş ortaklarının dağıtım gücü sayesinde günden güne genişlemektedir.

Temot International