Haberler

Haberler


İnsana ve teknolojiye verdiğimiz önemle tüm araştırmalarımızı, planlamalarımızı ve işlerimizi sizlerle paylaşmaya özen gösteriyoruz. Simkan'daki son gelişmeleri buradan ve sosyal medyadan takip edebilir ve bizimle iletişiminizi sürdürebilirsiniz.

SİMKAN, MAURICE LECOY Yetkili Satıcısı Oldu

FICOSA, otomobil sanayinde parça araştırma, geliştirme, üretim ve ticarileştirilme alanlarında ayrılmış çok uluslu bir firmadır. 1949 yılında kurulan şirket, Barcelona (İspanya) merkezi ve Avrupa, Kuzey Amerika, Güney Amerika ve Asya'da 19 ülkede üretim faaliyetlerini yürütmektedir. Türkiye'de SİMKAN raflarında ürünleriyle yerini almıştır.

FICOSA hakkında detaylı bilgi için, http://www.ficosa.com adresini ziyaret edebilirsiniz.


SİMKAN, PHIRA Yetkili Satıcısı Oldu

Enrique Lastra tarafından 1963 yılında kurulan ve halen ikinci kuşak tarafından yönetilen, İspanya'da plastik kaporta parçaları alanında ilk bağımsız üretici ve lider marka olan, PHIRA kırktan fazla ülkede faaliyet göstermekte ve Türkiye pazarında ürünleriyle Simkan raflarında yerini almaktadır.

PHIRA hakkında detaylı bilgi için, http://www.phira.com adresini ziyaret edebilirsiniz.


SİMKAN, ITSA Yetkili Satıcısı Oldu

1980'de Barcelona'da kurulan İspanya menşeili şirket; Avrupa lideri olarak fan, radyatör, tampon ve kaporta parçalarının plastik aksamları üretimini gerçekleştirmektedir. Simkan, ITSA markasının tüm ürünlerinin satış ve pazarlama faaliyetlerini yürütmektedir.

ITSA hakkında detaylı bilgi için, http://www.itsa.es adresini ziyaret edebilirsiniz.


SİMKAN, ORAN Yetkili Satıcısı Oldu

60 yıllık üretim tecrübesi ile kaliteli araç gövde panellerinin üretiminde söz sahibi olan, kaporta, kaput ve çamurluk ürün gruplarında hizmet veren İspanyol ORAN'da, Simkan raflarındaki yerini aldı.

ORAN hakkında detaylı bilgi için, http://www.oran-sa.es adresini ziyaret edebilirsiniz.


SİMKAN, Kendi Markası Olan MAG Germany ile Raflarda

SİMKAN, kendi markası olan MAG Germany ile raflarda yerini aldı.


SİMKAN, MANN-FILTER Yetkili Satıcısı Oldu

Dünyanın en büyük filtre üreticisi olan MANN-FILTER'in Türkiye'deki yetkili satıcıları arasına Simkan da dahil oldu. MANN-FILTER ile yapılan anlaşma gereği, Simkan Türkiye genelinde ürünlerin satış ve pazarlama hakkını elde etti.

MANN-FILTER hakkında daha detaylı bilgi için, http://www.mann-hummel.com adresini ziyaret edebilirsiniz.


Temot International Üyesi

OEM'de 80 Ülkeye Hizmet Veren Temot Tedarik Ağı Sayesinde, Tatcom Her Zaman Türkiye'de Zirvede Olacaktır.

Tatcom, 54 değişik ülkede faaliyet gösteren Temot International'ın hissedarıdır. Binek otomobiller, hafif ticari araçlar ve ağır araçlar için yedek parça hizmetleri sunan Temot International, dünyanın en büyük satınalma topluluklarından biridir. Tatcom Türkiye, merkezi satınalma topluluğunu yöneterek, iş ortakları için özelleştirilmiş satınalma gücü ile lojistik, pazarlama ve satış desteği sunmaktadır. Tatcom, satınalma gücünü artırmakta ve iş ortaklarının pazarda etkin satış operasyonları yürütmesine olanak tanıyan rekabetçi fiyat avantajları yaratmaktadır ve aynı zamanda sürdürülebilirliği, piyasanın lideri olarak devam ettirmeyi hedeflemektedir. Hizmet ağı ise iş ortaklarının dağıtım gücü sayesinde günden güne genişlemektedir.

Temot International